About

Sistem Nasıl Çalışır?

Sadece 3 adımda kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

1

Üye Ol

2

Plan Seç

3

Yatırım Yap

Nasıl Çalışır

Nitelikli profesyonel tüccarlar tarafından gerçekleştirilen finansal piyasalarda ve kripto para borsalarında alım satımla ilgili yatırım faaliyetlerinde bulunan uluslararası bir finans şirketiyiz.

Amacımız, yatırımcılarımıza güvenilir bir yüksek gelir kaynağı sağlarken, olası riskleri en aza indirerek ve yüksek kaliteli bir hizmet sunarak, yatırımcılar ile mütevelli heyeti arasındaki ilişkileri otomatikleştirmemizi ve basitleştirmemizi sağlamaktır. Kârlı yatırımlar yaparak kâr marjınızı artırmak için çalışıyoruz. Topluluğumuzun bir parçası olmanızı dört gözle bekliyoruz.

Kayıt Ol

Sık Sorulan Sorular?

Merak edilen konularda genel başlıklara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Diğer sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Coinforrent adından da anlaşılacağı üzere kullanıcıların mevcut coinlerini sisteme kiraya vermeleri prensibine dayanmaktadır. Taşınır ve taşınmaz emtiaların kiralanmasında olduğu gibi coin sahipleri de bu kiralamalarının karşılığında sistem tarafından işletilme bedeli olarak günlük kazanç elde etmektedirler.

Sistemden kullanıcılarımız kiraladıkları dogecoin miktarı karşılığında yatırım miktarına göre günlük %5 ile %12 arasında günlük pasif gelir elde ederken, aynı zamanda %15 e kadar referans geliri de elde etmektedirler. Plan sayfasını ziyaret ederek yatırım miktarınıza göre elde edeceğiniz sabit gelir miktarını öğrenebilirsiniz.

Sistemimiz Dogecoin ekosistemi içinde kiralama hizmeti sunması nedeni ile tüm para yatırma ve çekme işlemleri DOGECOİN olarak gerçekleştirilmektedir.

Sisteme para yatırma işlemleri için minimum Dogecoin miktarı 100 adet, maksimum dogecoin miktarı ise 100.000 Adettir. Para çekme işlemlerinde minimum 40 Dogecoin - maksimum 10.000 Dogecoin olarak işlem yapılabilmektedir.

Sisteme sizin referans linkiniz ile dahil olan kullanıcılar 1 kademe referanslarınız olarak kabul edilir ve her para yatırma işlemlerinde %10 gelir hesabınıza otomatik tanımlanır. 1 . Kademe referanslarınızın linki ile sisteme kayıt olan tüm kullanıcılar sizin 2. kademe referanslarınız olarak kabul edilir ve sisteme her yatırımlarından %5 gelir hesabınıza otomatik tanımlanır.

Sistemden elde ettiğiniz free plan kazançlarını çekebilmek için bir kez yatırım yapma zorunluluğu ya da 2 adet yatırımlı referans bulma gereksinimi vardır. Yatırım yapmış olan üyelerimizin çekim yapmak için herhangi bir referans şartı yoktur, sistemden elde ettikleri kazançları limitlere ulaştığı andan itibaren çekebilirler.

Kazanmaya Bugün Başlayın

CoinForRent sistemi ile cloud mining yapmaya hemen başlamak için aşağıdaki butona tıklayarak kayıt işleminizi tamamlayınız.

Kayıt Ol